Konopná izoalce na zateplení fasády

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání

Firma Hock přišla s novým systémem pro zateplení fasády, který kombinuje aplikaci přírodní konopné izolace Termo-konopí ® a lehké kontrukce Xtra Hock. Tak nabízí v oblasti zateplení fasády skutečnou alternativou ke konvenčním tepelným izolačním systémům. Navíc je šetrným k životnímu prostředí, vhodný pro renovace stávajících budov, stejně jako ekologické zateplování budov.


S inovativním a flexibilním upevňovacím systémem je možné aplikovat na jakýkoliv typ fasády. Vrchní vrstva může být ze dřeva, kovu, nebo obložení materiály na bázi sádrových panelů. Ve spojení s přírodními izolačními výrobky Termo-konopí ®, které mohou být postaveny až do tloušťky 320 mm.


Lehké, štíhlé a velmi odolné rozpěrky jsou jádrem systému. Jsou vyrobeny z hliníkových profilů, a izolátorů z tvrdého PVC.


Systém Thermo-konopí ® Xtra umožňuje instalaci izolaci fasády prakticky bez tepelných mostů . Pro zateplení fasády jsou nejvhodnější konopné izolace Termo-konopí ® Premium nebo Plus, konopné rohože a pásy mohou být vyrobené na míru. Díky variabilitě konstrukce je možné izolovat širokou škálu tvarů fasád.


Ekologická izolace u starých i nových budov


Systémy Termo-konopí ® Xtra mohou být použity v izolaci fasády starých i nových staveb. Montáž je snadno proveditelná na téměř jakémkoli povrchu, jako je beton, zdivo, nebo dřevo. U starých budov s nerovnými fasádami nebo římsami je velkou výhodou bezkontaktní aplikace na fasádu a vyrovnání pomocí variabilní konstrukci.


Ideální fasády. Dokonalá izolace. Perfektní klima.

 
Přeskočit na obsah