Zateplení fasády

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání

Zateplení fasády

zateplení obvodového pláště budov je důležitým prvkem tepelné izolace. Pro srubové a roubené konstrukce nabízíme termo izolační pásy.

Pro dodatečné zateplení fasády je k dispozici lehký konstrukční systém XTRA, který se upevňuje na fasády. Díky malým styčným plochám a izolaci spojovacích prvků nevznikají prakticky žádné tepelné mosty. Více o systému ve spodní části stránky
 
Konopná izolace tl. 40 mm 30 kg/m3

Konopná izolace tl. 40 mm 30 kg/m3

192 Kč (8.34 €)
Akce Doprava zdarma od Video

Zateplení běžné fasády pomocí systémy XTRA a konopné izolace
SYSÉM JIŽ NENÍ V NABÍDCE, JE VŠAK MOŽNÁ APLIKACE VLASTNÍHO ROŠTU

Firma Hock přišla s novým systémem pro zateplení fasády, který kombinuje aplikaci přírodní konopné izolace Termo-konopí ® a lehké kontrukce Xtra Hock. Tak nabízí v oblasti zateplení fasády skutečnou alternativou ke konvenčním tepelným izolačním systémům. Navíc je šetrným k životnímu prostředí, vhodný pro renovace stávajících budov, stejně jako ekologické zateplování budov. 

Inovativní konstrukce
S inovativním a flexibilním upevňovacím systémem je možné aplikovat na jakýkoliv typ fasády. Finální vrstva může být ze dřeva, kovu, nebo obložení materiály na bázi sádrových panelů. Ve spojení s přírodními izolačními výrobky Termo-konopí ®, které mohou být postaveny až do tloušťky 320 mm.
Lehké, štíhlé a velmi odolné rozpěrky jsou jádrem systému. Jsou vyrobeny z hliníkových profilů, a izolátorů z tvrdého PVC.

Systém Thermo-konopí ® Xtra umožňuje instalaci izolaci fasády prakticky bez tepelných mostů . Pro zateplení fasády jsou nejvhodnější konopné izolace Termo-konopí ® Premium nebo Plus, konopné rohože a pásy mohou být vyrobené na míru. Díky variabilitě konstrukce je možné izolovat širokou škálu tvarů fasád.

Ekologická izolace u starých i nových budov

Systémy Termo-konopí ® Xtra mohou být použity v izolaci fasády starých i nových staveb. Montáž je snadno proveditelná na téměř jakémkoli povrchu, jako je beton, zdivo, nebo dřevo. U starých budov s nerovnými fasádami nebo římsami je velkou výhodou bezkontaktní aplikace na fasádu a vyrovnání pomocí variabilní konstrukci.