Hliněný panel tl.16 mm

  1. Přeskočit na menu
  2. Přeskočit na volbu jazyků
  3. Přeskočit na vyhledávání
Video
Hliněný panel  tl.16 mm
0 Lehké hliněné nepálené panely 16 mm 1 aplikace hlinenych panelu na stenu 2 aplikace hlinenych panelu na podhledu pudy 3 aplikace hlinenych panelu zpusob deleni 4 aplikace hlinenych panelu zpusob deleni 5 aplikace hlinenych panelu zacisteni hrany 6 aplikace hlinenych panelu pro stenove topeni 7 aplikace hlinenych panelu priprava povrchupro omitani hlinenymi omitkami 8 aplikace hlinenych povrchova uprava hlinenymi omitkami

Hliněný panel ProCrea 16 mm, vhodný pro obložení stěn. Zvyšuje akumulační schopnosti budovy, přirozeně pracuje s vlhkostí a pohlcuje pachy.

Kód produktu:
IK0014
Dostupnost:
2 týdny
Cena:
566 Kč ( 23.39 € )
Cena bez DPH
468 Kč ( 19.33 € )

Cena s DPH za
Cena za balení
566 Kč / m² (23.39 €)
26 535 Kč (1 096.47 €)
DopravaDPD
192 Kč (7.93 €)

Vložit  
 

Tloušťka [mm] 16
Šířka [mm] 625
Délka [mm] 1250
Balení obsahuje m² 46,88 m²
Součinitel tepelné vodivosti λ 0.4701 W.m-1.K-1
Délka a šířka tolerance +- 3mm
Tolerance tloušťky +- 3mm
Měrná tepelná kapacita 1.0002 J·kg-1·K-1
Obsažené látky Mastná hlína písek a piliny z čerstvě nařezaného dřeva
Počet na paletě 60 Ks
Třída hořlavosti Nehořlavé
Hmotnost na m2 20 Kg

Hliněný nepálený panel ProCrea tl.16 mm

Hlína je jeden z nejstarších stavebních materiálů lidstva. Hlína je přírodní, nevyvolává žádné alergie a je lehce zpracovatelná.

Panely jsou vhodné pro

  • zlepšení klimatu ve Vašem bytě
  • ideální pro aplikace do dětských pokojů
  • použití v dřevostavbách

Stavební panely z nepálené hlíny jsou odolné a vysoce kvalitní. Vyvářejí teplou, příjemnou atmosféru pro bydlení. ProCrea hliněné produkty obsahují velmi mastnou hlínu, písek a piliny z čerstvě nařezaného dřeva. Z těchto surovin se za využití nepatrného množství energie a bez chemických procesů stává odolný stavební materiál. Přirozený koloběh se uzavírá při zpracování odpadu. ProCrea hliněné produkty je možno kompostovat a opakovatelně recyklovat. 

Hlína reguluje vlhkost

 Hlína rychle pohlcuje vlhkost a podle potřeby ji je zase schopna vydat. Tím se v místnostech, kde jsou použity ProCrea hliněné panely, dosáhne relativní vzdušné vlhkosti 45 až 55 %. V takovém prostředí nevysychá sliznice a je snížena tvorba jemného prachu. Absorpce škodlivých látek a zápachu, hliněné panely tak zlepšují vzduch v místnosti. To je umožněno díky v hlíně obsaženým minerálům, které vážou škodlivé látky i zápach. Tato čistící schopnost hlíny se využívá také v přírodním léčitelství ( bahenní lázně ) i při čištění odpadních vod.

Hlína má výborné akumulační schopnosti

Hliněné panely jsou schopné vázat a ukládat teplo a tím zlepšují klima v obytných prostorách, s výhodu se používají v dřevostavbách, kde zvyšují akumulaci stavby.


Oblast použití

ProCrea hliněné stavební panely jsou kompaktní vzduchem sušené stavební panely z hlíny s přídavkem pilin pro vnitřní použití. Omítka se nanáší přímo na jejich povrch, přesnější popis naleznete v souborech "Ke stažení".  Vhodné pro: lehké nenosné příčky; omítatelné vnitřní obložení masivních konstrukcí a konstrukcí z dřevěných rámů; obklad stropů a krokví; výplň podlah ( ProCrea hliněný panel 50 mm )

Balení: paleta 60 ks = 46,88 m2
Váha na m2: 20 kg     

 

Přeskočit na obsah